Dejme pár slov o nás...:)

Neon od srdce to je LOVE LED NEON

Nejsme korporát, nejsme gigant, jsme máma, táta, naše malá šéfová a pár blízkých dobrých duší se kterými společně tvoříme LOVE LED NEON. Neony pro nás nejsou práce, není to povinnost, něco co musím abych přežila...Neony jsou vášeň, nadšení, jsou naší každodenní součástí (kažovečerní/noční/ranní).  :D

Jsme malí, ale odhodlaní a rozhodli jsme se vlastnoručně v naší dílně a showroomu na Praze 6 (přijďte nás navštívit) tvořit produkt a to takový produkt, který každou holou bílou místnost promění v nebývale fascinující umělecký prostor strhávající veškerou pozornost. Neony vyrábíme kompletně v České republice, vlastní inovativní metodou, kterou nikdo jiný u nás nepoužívá. Výsledkem jsou naprosto precizně zpracované LED Neony, které jsou do nejmenších detailů dokonalým odrazem designu, který spolu vytvoříme. Silnou stránkou LOVE LED Neonu je naše dlouholetá zkušenost s LED technologiemi a proto jsou naše produkty i komponenty na profesionální úrovni, vhodné i pro komerční použití s vysokou zátěží a požadavkem na bezchybný design.

Každý zákazník je jako můj přítel a tak ke každému i přistupuji. Jako k příteli, kterému chci vytvořit ten nejdokonalejší LOVE LED Neon. Chci aby každý můj klient byl ne spokojený, ale nadšený z výsledků naší spolupráce. Budu se těšit, že mi napíšete!

 

With LOVE Sabi, Edi, Ari a spol.

Máte dotaz? Nechte nám na sebe kontakt a my se Vám ozveme

Chci zprávu jen na e-mail